Vyřízení do 24 hodin!

Úvěr až na 30 let!

70 % z ceny domu!

Stačí 4 až 7 fotek!

Americká hypotéka bez registru a doložení příjmu

Vlastníte nemovitost nebo se můžete zaručit nemovitostí třetí osoby? Jestli ano, tak můžete naprosto bez problémů zažádat o hypotéku bez registru. Ať už potřebujete peníze na nákup či opravu Vašich nemovitostí, nic Vám nebude překážkou. Díky hypotéce bez registru si můžete zažádat až o 70 % z tržní ceny nemovitosti.V žádném případě, však nejste vázáni použitím hypotéky pouze na investici do nemovitostí. Hypotéku bez registru můžete použít i na zaplacení pohledávek ve chvíli, kdy Vám exekutor stojí doslova za dveřmi. Jak hypotéky bez registru využijete, je čistě na Vašem zvážení. Nebankovní či soukromé instituce nezjišťují důvod Vaší žádosti o hypotéku. Nevyžadují po Vás výkazy Vašich příjmů, nevadí jim ani zápis v registru dlužníků. Vaší žádosti vyhoví v případě, že splníte pár podmínek, bez kterých není hypotéku bez registru možné zřídit.


Banka po Vás bude vždy vyžadovat výkaz Vašich příjmů a neobejdete se bez zdlouhavého papírování a pekelné byrokracie. Tomu všemu se při hypotéce bez registru vyhnete. Bohatě postačí, když vyplníte online formulář z pohodlí Vašeho domova nebo práce. Poté se s Vámi ihned spojí pověřené osoby a snaží se co nejrychleji vyřídit Vaši žádost, aniž byste museli bojovat s administrativou.


Hypotéky bez registru jsou ve většině případů vyřízeny ve velmi krátkém časovém horizontu. Doba splácení je v rozmezí od 5 do 30 let. Vás věk Vás nijak neomezuje, jedinou podmínkou je, že musíte být plnoletí. Výhodou hypotéky bez registru je i fakt, že výši úvěru můžete splatit dříve.


Naléhavě potřebujete peníze? V tom případě se obraťte na nebankovní hypotéky či hypotéky bez registru.

 Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti
Přibližná cena nemovitosti
Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Poskytujeme tyto typy produktů:

 • Nebankovní hypotéka

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Americká hypotéka bez registru

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimojiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>

  Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru.