Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Úrokové sazby hypoték v roce 2012 neporostou

Celý minulý rok byl ve znamení poklesu úrokových sazeb hypoték a situace by se neměla změnit ani v roce 2012. Sazby jsou v současné době na historicky nejnižší hranici a do konce roku by neměly přesáhnout 4procentní hranici.V prosinci loňského roku se úrokové sazby hypoték pohybovaly podle indexu GOFI 70 okolo 3,66 procent.


Díky korelaci mezi indexem GOFI 70 a souhrnným ukazatelem Hypoindex nelze očekávat, že by hodnota dále výrazně poklesla.


Prognóza na rok 2012

V prvním čtvrtletí by nemělo dojít k poklesu sazeb hypoték, protože se již teď nachází ve stavu úrokového dna.


Spíše lze očekávat mírné zvýšení, které se bude pohybovat řádově mezi 0,10 - 0,20 %. Výše variabilních sazeb by v prvním čtvrtletí měla zůstat rovněž neměnná.


Finanční experti odhadují, že by se celý rok 2012 neměly hypotéční sazby výrazně měnit. Úroveň sazeb by se měla pohybovat 3,7 - 4 procenty.


Finanční analytici varují, že v případě rozpadu EU nebo výrazného propadu ekonomiky by mohl být vývoj hypotéčních sazeb zcela odlišný.


Na vývoji úrokových sazeb se podílí především konkurence mezi jednotlivými bankami. Všechny banky v minulosti hypotéky preferovaly, a to se nezmění ani v brzké budoucnosti.


Pro banky se jedná o zajištěný a velmi lukrativní úvěr. Konkurenční boj mezi bankami nadále poroste, protože se na trh s hypotékami přidá i Equa Bank, FIO banka a později také Air Bank.Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>