Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Půjčit si je snadnější, než jste si mysleliUž jste někdy slyšeli o možnosti půjčit si peníze nikoliv od banky, nýbrž od nebankovní společnosti? Společnost Moravské hypoteční centrum s.r.o. Vám zprostředkuje výhodné financování. Zkuste si požádat na webu www.hypotekybezregistru.cz.

Je to rozhodně atraktivní možnost, která stojí za vaši pozornost. Americká hypotéka od nebankovní společnosti totiž nabízí někdy podobně atraktivní sazbu, jako v případě bank.

Nemusíte se tedy bát extrémně vysokých úrokových sazeb či vysokých, nebo dokonce skrytých poplatků. Proč dát tedy nebankovní společnosti přednost právě před bankou?

Nebankovní společnost nabízí americkou hypotéku pro jednotlivce, podnikatele, firmy i živnostníky. Půjčit si může skoro každý, kdo je schopný zaručit se vlastní nemovitostí a splní další podmínky. Lišící se v tom, zda jde o spotřebitelský, nebo podnikatelský úvěr.

Pokud jste tedy dovršili věku osmnácti let, tak vám nic nebrání k tomu, abyste si online nebo telefonicky zažádali o tento úvěr. Můžete si zaslat nezávaznou poptávku, na kterou specialisté co nejrychleji zareagují.

Předloží vám nabídku, která pro vás bude dost pravděpodobně atraktivní, protože jak již bylo zmíněno, ne u každého poskytovatele nebankovních úvěrů se takovýchto podmínek a výhodných sazeb dočkáte. Jste připraveni získat peníze, které potřebujete? Úvěr je bezúčelový, peníze lze využít jakkoliv Možná si pod slovem hypotéka představujete pouze koupi nemovitosti. Je to ale poměrně zavádějící název, rozhodně zde totiž není podmínka toho, že byste museli nabité peníze utratit právě za dům či jiný objekt. Jak finance utratíte, je na vašem rozhodnutí. Úvěr je bezúčelový, a právě proto můžete s nabitými prostředky manipulovat tak, jak vám to vyhovuje. Lze si tak splnit své sny, splatit exekuci nebo začít konečně řešit své dluhy, to už záleží na vás a na situaci, v jaké se právě nacházíte.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>