Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Hypotéka na 100 %, nebo 100% hypotéka je zrušena

Hypotéky na 100 % hodnoty nemovitosti na doporučení ČNB jsou zrušeny. Informace je z dubna 2017.


Nově by měly banky poskytovat maximálně 90 % odhadní ceny (LTV) a neměly by klientům dovolit dočerpání oněch 10% z jiného typu bankovního úvěru.Říká se (není podloženo), že LTV by mohlo být i nižší, například 85 %, nebo 80 % hodnoty nemovitosti.


Důvod toho počínání je jednoduchý. Omezit půjčování každému kdo si jen vzpomene, že se zadluží. A zbrzdit nekontrolovatelný růst cen nemovitostí, který je zapříčiněn velkou poptávkou po nemovitostech.


Zvýšená poptávka je právě z důvodu nízkých úrokových sazeb a dostupnosti 100% hypoték.


Lidé by si měli tak našetřit oněch 10 % z vlastních zdrojů a dobře si rozmysleli kolik si půjčí, zda jsou to schopni dlouhodobě splácet.


Tím chce ČNB docílit stabilizace současně nadhodnocených cen nemovitostí a zamezit vytvoření a prasknutí oné pomyslné bubliny a následně s ní související případný pád ekonomiky.


Ten, který je obvykle nevyhnutelný, pokud jsou ceny uměle vytlačeny nad jejich reálnou cenu.


Inspirací a varováním je hypoteční krize v USA, kdy se v roce 2008 zhroutil hypoteční trh právě z důvodu toho, že dávali 100% hypotéky „každému kdo si vzpomněl“.


Můžete tak být na banky naštvaní, ale v globále nám tohle řešení pomůže udržet ekonomiku v dobré kondici, a zajistit finanční stabilitu země.


S tím souvisí ruku v ruce prosperita podnikatelů, nebo například Vašich zaměstnavatelů. Nízká nezaměstnanost, růst mezd atd.Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>