Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Americká hypotéka bez registru

Hledáte možnost, jak získat finance navíc? Potřebujete je na rekonstrukci či opravdu domu, nebo je chcete využít úplně jiným způsobem či jste podnikatel?Peníze navíc, které můžete využít jakýmkoliv způsobem? To by se líbilo každému, nemyslíte? Americká hypotéka bez registru tuto možnost nabízí a ještě dává něco navíc. Jak už název napovídá v tomto případě totiž můžete mít v registru dlužníků zápis. Drobné záznamy v registrech běžně tolerujeme a nevadí, takže peníze můžete dostat i v takovémto případě. Abyste v bance dostali peníze, musíte být často bonitní klient. Bonita znamená, že si Vás banka posoudí z mnohých hledisek. Bude se dívat na to, jak splácíte své jiné závazky. Jestli jste v účtu v mínusu nebo jste někdy v minulosti byli, jestli máte záznamy v registrech a pokud máte, byť jen malý, tak Vás banka vždy odmítne. Posuzují také věk nebo výši příjmu, takže proto je občas tak těžké nějaké větší finance v bance získat. Ovšem u nás je to úplně jiné. Snažíme se lidem pomáhat a poskytovat jim finance pro jejich potřebu. Jediné na co se ptáme, je Váš výdělek. Každý poskytovatel úvěru si totiž musí ze zákona ověřit, jestli daný klient bude schopen úvěr splácet a jestli se nebude dostávat do ještě větších problémů. Z tohoto důvodu často nevadí ani exekuce, pokud prokážete, že můžete své další úvěry splácet. Vyžadujeme však méně dokumentů než banka Jelikož nejsme bankou a bankovní systém se od nás liší, budeme potřebovat méně dokumentů a podkladů, než které byste museli dodat do banky. Díky tomu můžeme půjčit i firmám a podnikatelům, kteří v bankách neuspěli. Například z důvodu nízkého daňového přiznání. Úroková míra se pohybuje od 3 % p.a. ročně, takže je srovnatelná s bankovními limity. Dokonce může být i lepší. Může jít o bezúčelnou půjčku nebo účelnou. Pokud budete ručit nemovitostí a peníze budete chtít použít jakýmkoliv způsobem, tedy půjde o neúčelnou půjčku, pak je zde vyšší úrok, který se pohybuje od 6 – 11 % p.a. ročně. U tohoto typu nemusíte vůbec dokládat, na co peníze chcete nebo potřebujete využít. Vyplácí se většinou až 70 % odhadní ceny nemovitosti a splácí se od jednoho roku do třiceti let. Splatit to můžete kdykoliv předčasně a to bez doplatků nebo jiných sankcí. Neplatíte ani žádné poplatky předem.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>