Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Na sny i problémy platí americká nebankovní hypotéka

Kde vzít na všechny vysoké investice jako je nákup bydlení či rekonstrukce? Chcete k tomu také dovolenou, nábytek či auto? Nebankovní společnosti vám půjčí.Kdo by nechtěl vlastní byt, dům, zahradu, nové auto, úžasnou dovolenou, moderní nábytek či elektroniku? Kdo by nechtěl stát na vlastních nohou a začít třeba podnikat? A kdo by nechtěl život bez dluhů a ráno se vzbudit s čistým štítem? Asi každý, kdo podobné přání a problémy řeší. A tak když chybí peníze na účtech, tak pomáhají možnosti různých půjček, úvěrů a hypoték. Tímto způsobem pomáhají k penězům bankovní a nebankovní společnosti a každá společnost má svoje podmínky. V bankách musíte být čistí jako lilie, abyste vůbec nějaké peníze získali a mohli následně splácet. Takže když nepochodíte v bance, můžete se obrátit na různé nebankovní instituce. A u nebankovních na vás čeká třeba americká nebankovní hypotéka. Jde o velice oblíbený produkt, který máte možnost získat i v bankách, ale za velice přísných podmínek. Nebankovní společnosti se snaží vyjít svým klientům vstříc a nejsou pro ně podstatné registry dlužníků a vysoké příjmy, ale hlavně zástava nemovitosti. Tímto závazkem ručíte, dokud nesplatíte získanou hypotéku. Tyto peníze můžete následně využít na, co jen chcete a tedy i na řešení dluhů nebo rovnou exekucí. Mnoho těchto společností poskytuje také odbornou pomoc, takže převezme za vás třeba i jednání s exekutory. V každém případě nemusíte udávat důvod půjčení peněz a zabývat se dokládáním důkazů o využití. Vaší povinností bude pouze řádně a včas splácet. Americká nebankovní hypotéka je oblíbená také díky nízkému úroku oproti úvěrům spotřebitelským, rychlému vyřízení a dokládání minimálního množství podkladů. Často není požadované potvrzení o příjmech ani registry dlužníků co je u bank prvořadou podmínkou. Tímto způsobem si můžete přijít na peníze až do výše 75% tržní ceny nemovitosti a někdy i o něco málo výše, kterou určí odhadce. I o zajištění odhadce se nebankovní společnost postará a to bez poplatků předem. Stačí si vybrat ověřenou a důvěryhodnou nebankovní společnost.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>