Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

O nás


V dnešní době může být získání bankovního úvěru velmi problematické.


Banky většinou netolerují záznamy v bankovních, nebankovních registrech a podnikatelům neakceptují jejich nízká daňová přiznání. Posuzování bonity je tvrdé.


Máme méně kritický pohled. Chybu si může dovolit každý z nás, jsme jen lidé.


Podle našeho názoru to, že jste například měli nečekané výdaje, nebo problémy v práci. A zaplatili jste někdy později. Z Vás nedělá nikoho špatného.


Pokud máte příjem a dokážete úvěr pravidelně splácet, proč byste nemohli žádat v nebankovním sektoru.


Věříme, že ne každý se dostal do této situace záměrně a chceme Vám pomoci překonat období, kdy se k Vám banky otočili zády.


Získat negativní záznam v registrech je velmi jednoduché. Zaměstnavatel se opozdí s výplatou mezd, jste na dovolené a zapomenete něco zaplatit.


Stačí opoždění splátky úvěru, přečerpání kontokorentu a klient se může ocitnout se záznamem v bankovním registru klientských informací BRKI (CBCB) až na dobu dlouhých 4 let.


Zpoždění, nebo nezaplacení platby za mobilní telefon, elektřinu, plyn, nezaplacení leasingu se obvykle zapisuje do registru SOLUS ( registr neplatičů), nebo NRKI (nebankovní registr klientských informací).


Banka Vás odmítla a nevíte si rady?


Přísné podmínky bank pro schválení úvěrů často znamenají pro klienty obrátit se na nebankovní sektor.


Toto může být pro klienta dalším úskalím. Na nebankovním trhu je spousta firem a klient bez zkušeností v tomto světě může snadno naletět.


Například podvodným firmám, které vybírají poplatky předem, nebo „predátorům" kteří půjčí klientům finance na pár měsíců s úrokem i 10% měsíčně (p.m.).


Slíbí Vám ústně následné levné financování, ale k tomu již pak nedojde. Vy tak zůstanete během pár měsíců s dluhem vyšším třeba o 40% a pak nastává problém jak vysoký dluh přefinancovat.


Doporučujeme Vám svěřit se do rukou profesionálů. Kontaktujte nás a my Vám rádi zpracujeme nabídku hypotéky, zhodnotíme Vaši situaci a nalezneme pro Vás vhodné řešení.


Jsme stabilní společnost s dlouhou historií a bohatými zkušenostmi v oblasti bankovních, nebankovních hypoték, úvěrů, nebankovních půjček.


Jsme poskytovatel podnikatelských úvěrů a samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů.


Nabízíme klientům dlouhodobé řešení situace prostřednictvím nebankovní hypotéky až na 30 let s nízkou splátkou, kde často nevadí záznam v registrech, nižší příjem, věk.


Hypotéka je také vhodná k vyplacení exekucí, oddlužení nemovitosti, přefinancování nevhodných zástav a drahých úvěrů.


Nízká splátka a rychlost vyřízení je hlavním důvodem proč zvolit soukromý sektor.


V České republice jsme si vybudovali významné postavení na trhu.


Zajišťované nebankovní produkty jsou lidmi velmi oblíbené a díky spokojeným klientům neustále roste naše jméno v nebankovním sektoru.


Nevybíráme žádné platby a poplatky předem. Jelikož se jednotlivé případy od sebe liší a jeden každý má jinou finanční náročnost, konkrétní cenu za naše služby Vám sdělíme po výběru konkrétního produktu, nebo řešení.


Více o firmě v sekci KONTAKTY.


Ve spodní straně webu najdete důležité informace pro spotřebitele.
Podívejte se na naši Nebankovní hypotéku


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>